Chinese New Year

Online slot Chinese New Year se řadí mezi moderní online automaty se symboly zvířat. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,02 Kč a maximum je 15 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 5-mi násobek výše vaší sázky a ještě také přinese 1x volné zatočení. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte až 150-ti násobek vaší sázky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport.

Jaké jsou parametry online automatu Chinese New Year

Chinese New Year
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,02 Kč
Maximální sázka:15 Kč
Maximální výhra:340880 Kč
Výhernost:96,65%
[random_content]

Online Automat Chinese New Year – podívejte se na něj

Zkuste si automat Chinese New Year

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Ovládání výherního automatu Chinese New Year

Jako každý moderní výherní automat i Chinese New Year umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,02 Kč a 15 Kč. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Chinese New Year poskytnou až 15 výherních variant. K velmi vysoké výhře se na automatu Chinese New Year můžete dopracovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Providerem tohoto online automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Chinese New Year online výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Tipsport spustil casino později, ale nyní už nabízí nejvíce her. Zahrajete si tam i tu o které píšeme v recenzi.

Do online casina Tipsport je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat s bonusem 5000 Kč

Online Výherní Automat Chinese New Year a naše hodnocení

Chinese New Year

Online slot Chinese New Year se řadí mezi moderní online automaty se symboly zvířat. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,02 Kč a maximum je 15 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií.

Price: 0.02

Price Currency:

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *