Fire Witch

Online Automat Fire Witch s ovocnými symboly se řadí mezi moderní výherní automaty. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Fire Witch. Za sázku v rozpětí od 1 až do 500 Kč nabídne až 5 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Tento automat má v nabídce online casino SynotTip.

Informace o online slotu Fire Witch

Fire Witch
Výrobce:Synot
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 3
Počet výherních linií:5
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:500.000 Kč
Výhernost:95% – 97%
[random_content]

Obrázky ze hry z online automatu Fire Witch

Fire Witch online automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Ovládání online automatu Fire Witch

Moderní online výherní automat Fire Witch nabízí sázku až 500 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Tři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 5 výherních možností. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

  • Hunter’s Spirit
  • Respin Joker
  • Gem-O-Rama.

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

V jakém online casinu je možné si zahrát Fire Witch

Známkujeme online automat Fire Witch

Fire Witch

Fire Witch - Vyzkoušet hru! Online Automat Fire Witch s ovocnými symboly se řadí mezi moderní výherní automaty. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nab

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *