Sociální sítě

Piráti

Herní automat Hook’s Heroes

Hook’s Heroes se vzhledem řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou piráti. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Fortuny, v online casinu Tipsportu nebo v herně Synotu.

Hook’s Heroes

Výrobce: Netent

Online Casino: Fortuna, Tipsport, Synot

Výherní možnosti: Wild, Scatter

Recenze na pětiválcový slot Hook’s Heroes

Hook’s Heroes se vzhledem řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou piráti. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Fortuny, v online casinu Tipsportu nebo v herně Synotu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter10 Free spinů.

Hook’s Heroes

Ovládání a hra na automatu Hook’s Heroes

Na výherním automatu Hook’s Heroes je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Jako každý klasický online výherní automat i Hook’s Heroes umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2 Kč a 1000 Kč. Překvapivé výhry mohou na slotu Hook’s Heroes přinést také symboly Wild a Scatter.

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY

You must be logged in to post a comment Login

NAPSAT KOMENTÁŘ

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Piráti

  • Jolly Roger Jolly Roger

    Jolly Roger

    Online výherní automat Jolly Roger se funkčností řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho...