Sociální sítě

Na zkoušku

Fruit Case

Old School online výherní automat Fruit Case nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výherních možností na online výherním automatu Fruit Case je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Fruit Case

Recenze na pětiválcový slot Fruit Case

Výherní automat Fruit Case se funkčností řadí mezi old school výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pokud se symbol Free Fall objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 10 volných zatočení zdarma. Výše výhry se může ještě zvýšit a to Respinem zdarma, který následuje každou výhru. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Synot. Hrací automat Fruit Case nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2 Kč a maximálně až 1000 Kč.

Fruit Case
Výrobce:Netent
Najdete v casinech:Synot
Počet válců: 5
Počet výherních linií:20

Fruit Case, jak ovládat?

Otestovat online automat Fruit Case

Fruit Case, jak ovládat?

Old School online výherní automat Fruit Case nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výherních možností na online výherním automatu Fruit Case je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Výhry na online slotu Fruit Case vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Free-Spin.

Fruit Case

Výrobce: Netent

Online Casino: Synot

Výherní možnosti: Wild, Free-Spin

Kde je možné si zahrát slot Fruit Case

2 Comments

2 Comments

You must be logged in to post a comment Login

NAPSAT KOMENTÁŘ

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Na zkoušku