Sociální sítě

Na zkoušku

Sudoku hrát zdarma

Kde můžete právě Sudoku hrát zdarma? Na internetu je řada podobných míst, kde si lze alespoň v základních variantách natrénovat tuto zajímavou hru, co vypadá na první pohled poměrně jednoduše, ale později zjistíme, že před nás postaví řadu zapeklitých úloh.

Potěšení a trénink mysli v jednom, to je zkrátka občas zapotřebí v míře větší než malé. Mozek se musí neustále cvičit, jinak hrozí, že začneme zapomínat a podávat v práci nižší výkon, než jak se od nás přirozeně očekává. I proto je vhodné zaměstnat tento orgán něčím, co přispěje k rozvoji a duševní pohodě. Slyšeli jste už někdy o sudoku? To je jistě zbytečná otázka, protože fenomén číselných obrazců upoutal (nejen) Evropu už před mnoha lety a boom rozhodně v žádném případě neutuchá. Tak si to zkuste také!

Od lehčích k těm opravdu těžkým aneb trénujte s citem

Kde můžete právě Sudoku hrát zdarma? Na internetu je řada podobných míst, kde si lze alespoň v základních variantách natrénovat tuto zajímavou hru, co vypadá na první pohled poměrně jednoduše, ale později zjistíme, že před nás postaví řadu zapeklitých úloh. Logická hra, která je populární hlavně v Asii, vlastně na principu puzzle. Hrát zdarma můžete Sudoku třeba v novinách, časopisech nebo různých periodicích, které se třeba jen právě na tuto hru zaměřují a vycházejí ve formě tzv. občasníků. Když začnete hrát zdarma Sudoku, zjistíte, že křížovek v dnešních tiskovinách spíše ubývá, a naopak je nahrazují právě čtverečky zaplněné čísly – kam jednoduše doplňujete další cifry…

Hra, která zabere klidně i celou hodinu

Když začnete Sudoku hrát zdarma, zjistíte, že si díky nim můžete ukrátit dlouhý čas ve vlaku, tramvaji nebo jiných dopravních prostředcích včetně auta (pochopitelně jen pokud jste spolujezdec). To, jak budou čísla vlastně poskládaná, není důležité – klíčové je jen to, aby se čísla ve sloupci, řadě ani menším ze čtverců neopakovala. Tedy, 1 až 9, zasaďte je tam, kam patří, o nic jiného nejde. Původní hra pod názvem Number Place je dnes už známá jen jako Sudoku. A když začnete Sudoku hrát zdarma, zjistíte, že už je vlastně večer! Jistě, až tak nakažlivá tahle hra umí být, tak jen popřejme hodně štěstí při luštění!

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY

You must be logged in to post a comment Login

NAPSAT KOMENTÁŘ

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Na zkoušku