Sociální sítě

Novinky

Adell jackpoty

Fortuna

Staňte se opravdovým lovcem pokladů v online casinu Fortuna Vegas! Pomohou Vám k tomu nově přidané progresivní jackpoty na výherních automatech společnosti Adell. Jackpoty mají tři úrovně: ?GOLD , ?SILVER, ?BRONZE a vyhrát je můžete klidně i za nejnižší možnou sázku na otočku, která činí 5 Kč!

Od února 2020 si hráči v online casinu Fortuna Vegas velice oblíbily online slot od české společnosti Apollo, protože na nich sázková kancelář Fortuna spustila progresivní jackpoty. Nyní si ovšem hráči oblíbí i online sloty od společnosti Adell, protože na ně Fortuna přidala progresivní jackpoty také! Těšit se můžete celkem na tři úrovně těchto jackpotů, a to na Zlatý, který po vybrání začíná růst od 50 000 Kč, Stříbrný, který startuje na 5 000 Kč a nebo Bronzový, který padá nejčastěji a jeho nejnižší hranice nespadne pod 500 korun. Jackpoty padají náhodně, mohou narůst až do výše 500 000 korun a padnout Vám mohou klidně i za sázku 5 Kč na otočku. Tak hodně štěstí při lovení nových Adell jackpotů. Třeba se štěstí usměje právě na Vás!

Výrobce výherních automatů Adell

Sázková kancelář Sazka

Sazka sázková kancelář

Aktuálně nabízejí Sazka Hry novým příznivcům vstupní bonus Sazka až 5 300 Kč! Za první klad je možné získat až 5 000 Kč a 300 Kč za dokončení a ověření registrace.

Sazka Hry - Získat bonus 5 300 Kč

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Novinky

 • Automaty zdarma

  Chcete si vyzkoušet zahrát výherní automaty, ale nechcete vkládat své peníze? Žádný problém! V...

 • Upíří turnaj

  Zúčastněte se v online casinech Tipsport Vegas a Chance Vegas upířího turnaje s Prize...

 • Bonusová mapa k pokladu

  Pokud jste fanouškem pirátských výherních automatů, určitě vás velmi potěší nový výherní automat Pirate...

 • Fortuna Fortuna

  VegasCasino

  Díky schválení Ministerstva financí se herní společnost Fortuna stala první společností, která v roce...