Sociální sítě

Novinky

Automaty Netent zdarma

Jednou z nejvyhledávanějších značek online slotů jsou automaty od švédské společnosti Netent. Každý nově vytvořený slot se nepodobá předešlým hrám, Netent zkrátka přijde na trh vždy s něčím novým. Tím je myšlena výborná grafika těchto moderních slotů nebo výborně propracované bonusové hry s krátkými video ukázkami na filmových nebo hudebních slotech. Díky licencím, které firma Netent vlastní si hráči mohou při hraní automatu poslechnout i své oblíbené skladby například od kapely Guns N’ Roses. Online automaty Netent si můžete zahrát v licencovaných casinech sázkových kanceláří Sazka, Tipsport, Fortuna, Chance nebo Synottip a u všech si je můžete zahrát zdarma!

Netent sloty zdarma

Netent automaty si v každém tuzemském online casinu můžete vyzkoušet zdarma a navíc i bez registrace. Dopředu ovšem počítejte s tím, že výhry si z casina neodnesete, budete přeci hrát Demo verzi výherního automatu s fiktivními penězi. Oblíbené automaty od společnosti Netent si můžete zdarma zahrát i na našem sesterském webu, recenze na Netent automaty s hrou zdarma naleznete ve spodní části článku. Pokud Vás ovšem omrzí hraní Netent slotů zdarma a budete si chtít zahrát o skutečné peníze, neváhejte si založit účet u některé české sázkové kanceláře, protože každá nabízí nově příchozím hráčům zajímavé vstupní bonusy.

Netent

Narcos

Sázková kancelář Sazka

Sazka sázková kancelář

Aktuálně nabízejí Sazka Hry novým příznivcům vstupní bonus Sazka až 5 300 Kč! Za první klad je možné získat až 5 000 Kč a 300 Kč za dokončení a ověření registrace.

Sazka Hry - Získat bonus 5 300 Kč

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Novinky