Sociální sítě

Novinky

Mýtický Fénix ve Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna přidává každé pondělí do svého online casina Vegas nové výherní automaty, tento týden tomu není jinak. Svým hráčům představila dva nové ovocné sloty od českých vývojářů hazardních her. První novinkou je Smiling Joker od společnosti Apollo a druhou ovocnou bombou je Firebird Double 27 od společnosti Synot.

Pokud jste fanouškem ovocných automatů, tak budete mít ohromnou radost! Sázková kancelář Fortuna totiž přidala do svého internetového casina dva nové ovocné výherní automaty od českých společností, které se zabývají vývojem a výrobou výherních automatů. Prvním novým slotem je Smiling Joker od společnosti Apollo. Kromě Apollo jackpotu obsahuje automat ještě symbol Joker, který při sázce na otočku 10 Kč a více nahrazuje obyčejné symboly. Říkáte si, že je to normální věc? Jenže hrát bez žolíka je jako soutěžit ve vědomostí soutěži bez nápověd. Druhou ovocnou novinkou je slot Firebird Double 27 od společnosti Synot. U tohoto slotu obdržíte symbol Wild automaticky ke každé sázce a jako bonus můžete získávat výhry jak na 27 výherních liniích z levé strany, tak na 27 výherních liniích z pravé strany, celkem jich je tedy 54!

Smiling Joker

Sázková kancelář Sazka

Sazka sázková kancelář

Aktuálně nabízejí Sazka Hry novým příznivcům vstupní bonus Sazka až 5 300 Kč! Za první klad je možné získat až 5 000 Kč a 300 Kč za dokončení a ověření registrace.

Sazka Hry - Získat bonus 5 300 Kč
DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY

You must be logged in to post a comment Login

NAPSAT KOMENTÁŘ

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Novinky

 • Automaty zdarma

  Chcete si vyzkoušet zahrát výherní automaty, ale nechcete vkládat své peníze? Žádný problém! V...

 • Upíří turnaj

  Zúčastněte se v online casinech Tipsport Vegas a Chance Vegas upířího turnaje s Prize...

 • Bonusová mapa k pokladu

  Pokud jste fanouškem pirátských výherních automatů, určitě vás velmi potěší nový výherní automat Pirate...

 • Fortuna Fortuna

  Adell jackpoty

  Staňte se opravdovým lovcem pokladů v online casinu Fortuna Vegas! Pomohou Vám k tomu...