Sociální sítě

Novinky

Novinky ve Fortuna Vegas

Fortuna

Sázkové kancelář Fortuna je známá i tím, že pravidelně přidává do svého internetového casina nové sloty. Nedávno přidala opět dvě nové hry od společnosti Playtech. Jedná se o automaty Bowling Frenzy a Bombs.

Sázková kancelář Fortuna opět netroškařila, do svého online Casina přidala rovnou dvě nové hry od společnosti Playtech. Prvním novým slotem je Bowling Frenzy, který v sobě skrývá několik bonusových funkcí. Jedná se o moderní výherní automat se sportovním tématem a jak už napovídá název slotu, jde o téma bowling. V hracím poli naleznete pět válců se čtyřmi řadami, které nabízejí až 40 výherních linií. Kromě deseti druhů klasických symbolů zde naleznete i symboly Wild, který funguje jako žolík, protože nahrazuje obyčejné symboly. Slot nabízí ještě symboly Scatter, díky kterým můžete získat volná zatočení. Dále můžete spustit bonusové hry pomocí kuželek a v nich budete mít na výběr mezi 2 hody bowlingovou koulí o cash, free spiny s násobitelem výher nebo free spiny s nejlepšími výherními symboly.

Bombs

Sázková kancelář Sazka

Sazka sázková kancelář

Aktuálně nabízejí Sazka Hry novým příznivcům vstupní bonus Sazka až 5 300 Kč! Za první klad je možné získat až 5 000 Kč a 300 Kč za dokončení a ověření registrace.

Sazka Hry - Získat bonus 5 300 Kč

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY

You must be logged in to post a comment Login

NAPSAT KOMENTÁŘ

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Novinky