Sociální sítě

Novinky

Registrační a vkladový bonus u Synottipu

Sázková kancelář Synottip spadá pod akciovou společnost SYNOT, která působí na českém trhu od roku 1997 a zabývá se vývojem nových hazardních her a výrobou výherních automatů, které naleznete v kamenných hernách. Samotné online casino Synottip působí na českém trhu od roku 2017, kdy dostalo licenci od Ministerstva financí. Chcete získat zajímavé bonusy u sázkové kanceláře Synottip a nevíte jak na to? Rádi Vám poradíme!

Bonusy od Synottipu

Samozřejmě první získatelný bonus pro nově příchozí hráče je registrační bonus, který získáte během pár minut. Stačí Vám k tomu počítač, mobilní telefon nebo tablet. Vyplníte své osobní údaje a pomocí bankovního účtu ověříte svou totožnost. Až proběhne tento krátký proces, na hráčském účtu Vám přistane slušivých 500 korun, které můžete ihned využít k roztáčení jakéhokoliv výherního automatu v online casinu Synottip. Dále můžete získat vkladový bonus za Vaši první transakci na Vaše herní konto. Bonus je ve výši 100% Vašeho vkladu, maximálně však můžete získat 5 000 korun. Pro získání tohoto bonusu je nutné protočit třicetinásobek vkladu během třiceti dní.

Synottip nabízí automaty od těchto výrobců:

Sázková kancelář Sazka

Sazka sázková kancelář

Aktuálně nabízejí Sazka Hry novým příznivcům vstupní bonus Sazka až 5 300 Kč! Za první klad je možné získat až 5 000 Kč a 300 Kč za dokončení a ověření registrace.

Sazka Hry - Získat bonus 5 300 Kč

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Novinky