Sociální sítě

Novinky

Souboj lva a pantera ve Fortuna Vegas

Pokud jste milovníkem výherních automatů se symboly zvířat, tak si určitě zamilujete zbrusu nový výherní automat Serengeti Kings od společnosti Netent, který přidala sázková kancelář Fortuna do svého online casina Vegas. Na co se můžete těšit?

Výherní automat jako Serengeti Kings od vývojářů společnosti Netent tu ještě nikdy nebyl! Co je hlavním lákadlem nového online slotu ve Fortuna Vegas? Když spustíte online slot, máte 12 otoček během denního světla a za tu dobu sbíráte symboly Lva. Po dvanácté otočce se nasbírané symboly náhodně postaví zpět do hracího pole a mohou vytvořit i symboly Wild nebo mohou i násobit výhry. Poté následuje 12 nočních otoček, ve kterých sbíráte symboly Pantera. Stejně tak jako lví symboly se i ty panteří po dvanácté otočce náhodně rozprostřou po hracím poli a vykouzlí tak nádherně vysokou výhru. Dalším lákadlem je i bonusová hra s 12 volnými zatočeními, kterou lze spustit získáním minimálně tří symbolů Scatter. V bonusové hře máte dvanáct otoček na to nasbírat co nejvíce symbolů Lva i Pantera zároveň, tyto symboly se na konci hry opět náhodně rozprostřou po hracím poli a vykouzlí daleko vyšší výhru než v klasické hře. Příjemnou zábavu a vysoké výhry!

Serengeti Kings

Serengeti Kings

Sázková kancelář Sazka

Sazka sázková kancelář

Aktuálně nabízejí Sazka Hry novým příznivcům vstupní bonus Sazka až 5 300 Kč! Za první klad je možné získat až 5 000 Kč a 300 Kč za dokončení a ověření registrace.

Sazka Hry - Získat bonus 5 300 Kč
DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY

You must be logged in to post a comment Login

NAPSAT KOMENTÁŘ

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Novinky

 • Automaty zdarma

  Chcete si vyzkoušet zahrát výherní automaty, ale nechcete vkládat své peníze? Žádný problém! V...

 • Upíří turnaj

  Zúčastněte se v online casinech Tipsport Vegas a Chance Vegas upířího turnaje s Prize...

 • Bonusová mapa k pokladu

  Pokud jste fanouškem pirátských výherních automatů, určitě vás velmi potěší nový výherní automat Pirate...

 • Fortuna Fortuna

  Adell jackpoty

  Staňte se opravdovým lovcem pokladů v online casinu Fortuna Vegas! Pomohou Vám k tomu...