Sociální sítě

Hry

Hrát Mafia zdarma

Když se rozhodnete hrát Mafia zdarma, vězte, že první vydání – z dílny Illusion Softworks – a vnímaví pamětníci jistě tuší, proč jsme zmínili právě HaD, přišlo na svět v srpnu 2002.

Oblíbená napříč generacemi, vždyť právě ona stála za reputací českých her v posledních sezonách. Mafia je legenda podobně jako třeba Hidden and Dangerous, ovšem – nyní nebudete efektivně zasahovat na frontě druhé světové války proti po zuby ozbrojenému Wehrmachtu, ale pustíte se do mafiánských bossů. Že to bude nebezpečné? Jistě, na to doslova vezměte jed! Kulky budou hvízdat kolem uší a dobíjení revolverů bude muset být dostatečně rychlé, abyste se prostříleli z nebezpečí. A ještě mnohem víc, důležitá je i patřičná taktika, neboť nejen rychlopalbou je živ klasický služebník podsvětí.

Krátce po přelomu tisíciletí přichází na svět…

Když se rozhodnete hrát Mafia zdarma, vězte, že první vydání – z dílny Illusion Softworks – a vnímaví pamětníci jistě tuší, proč jsme zmínili právě HaD, přišlo na svět v srpnu 2002. Akční singleplayer, kdy jste se jako hráč stali členem mafiánského kolektivu a vychutnali si jednu z nejlepších českých původních počítačových her historie. Snad každý ji někdy zkusil, alespoň pár misí, alespoň pár chvilek strávených v napětí. Mezitím vyšlo i pár pokračování a hrát Mafia zdarma se dnes může na mnoha frontách.

Není to nějaká klasická klikačka, když se rozhodnete hrát Mafia zdarma, vězte, že začátky nemusí být zrovna snadné – nejen v případě nejstarší verze celkem třídílné epopeje ze světa mafiánských bossů a nelegálních obchodů. Příběhové mise jsou opravdu zajímavé a jistě si budete chtít vyzkoušet i druhý nebo třetí díl, které jsou ještě o poznání propracovanější. Third person akční počítačová hra, jakou Mafia je, nemá v českých vodách zatím obdoby a na podobně kvalitní kousek bychom si museli asi ještě nějakou dobu počkat. Proč potom nedat šanci takové herní pecce, když se nám nabízí i se skvělým dabingem?

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY

You must be logged in to post a comment Login

NAPSAT KOMENTÁŘ

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Hry