Sociální sítě

Hry

Hrát zdarma tetris

Zdánlivě jednoduché, ale o to více nakažlivé. I takové jsou internetové hry, nad kterými můžeme strávit klidně i hodiny volného času.

Zdánlivě jednoduché, ale o to více nakažlivé. I takové jsou internetové hry, nad kterými můžeme strávit klidně i hodiny volného času. Tetris určitě není třeba představovat, protože jej všichni důvěrně znají – z dětství, kdy elektronika teprve začínala, ale i z dnešních internetových verzí doplněných více obtížnostmi a například i různorodým barevným schématem. A přitom jde pořád jen o jedno jediné, dostat pomalu padající kousky skládačky do jedné roviny, která pak zmizí a uvolní prostor. Pokud se vám to nepovede, nevadí, dostanete šanci s nějakým dalším dílkem, ale příliš mnoho chyb značí blízký Game Over…

Zahrajte si pro radost velmi nenáročnou hru

Zvládnou ji i děti, dospělým také mnohdy krátí dlouhou chvíli. Hrát zdarma Tetris je zkrátka zábava, bez které by bylo cestování vlakem někdy hodně nudné – tedy pokud se nehodláte celou dobu jízdy dívat ven z okna na ubíhající přírodní scenérii. Hrát zdarma Tetris, to je opravdu nakažlivá záležitost, která zajímá malé i velké bez rozdílu. Můžete doslova „vypnout“ a hrát si, což je po namáhavém odpoledni stráveném v pracovním procesu velmi důležité. Odpočinek, relaxace, terapie legrací, nazvěme těch pár chvilek u Tetris jakkoliv, vždycky budeme mít naprostou pravdu.

Jde o skutečnou legendu nejen z devadesátých let

Kdo by neznal Tetris, že? Legendární skládačka dobývá svět i dnes, snad i tím, jak je vlastně jednoduchá. Pravidla určitě není třeba vysvětlovat, pochopíte je jasně už při první hře. Ovládáte doslova třemi tlačítky, takže nejde o nic složitého ani pro ty nejmenší děti, které si jen zbystří úsudek a celkově procvičí mozkové závity. Hrát se může velmi snadno i na chytrých telefonech, kde nabídne nové možnosti. Skládejte kostičky (a samozřejmě i mnoho dalších tvarů) přesně podle svého gusta, půjde to přímo skvěle. Tedy, na začátku musíte mít trochu postřeh, ale rozhodně tu je vždycky prostor pro zlepšení. Tak proč váhat? Hrát zdarma Tetris můžete ještě dnes o polední pauze v práci!

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY

You must be logged in to post a comment Login

NAPSAT KOMENTÁŘ

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Hry