Sociální sítě

Na zkoušku

Chinese New Year

Online slot Chinese New Year se řadí mezi moderní online automaty se symboly zvířat. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,02 Kč a maximum je 15 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií.

Online automat Chinese New Year

Online slot Chinese New Year se řadí mezi moderní online automaty se symboly zvířat. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,02 Kč a maximum je 15 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 5-mi násobek výše vaší sázky a ještě také přinese 1x volné zatočení. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte až 150-ti násobek vaší sázky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport.

Jaké jsou parametry online automatu Chinese New Year

Chinese New Year
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,02 Kč
Maximální sázka:15 Kč
Maximální výhra:340880 Kč
Výhernost:96,65%
[random_content]

Online Automat Chinese New Year – podívejte se na něj

Zkuste si automat Chinese New Year

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!

Ovládání výherního automatu Chinese New Year

Jako každý moderní výherní automat i Chinese New Year umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,02 Kč a 15 Kč. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Chinese New Year poskytnou až 15 výherních variant. K velmi vysoké výhře se na automatu Chinese New Year můžete dopracovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Providerem tohoto online automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Chinese New Year online výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Tipsport spustil casino později, ale nyní už nabízí nejvíce her. Zahrajete si tam i tu o které píšeme v recenzi.

Do online casina Tipsport je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat s bonusem 5000 Kč

Online Výherní Automat Chinese New Year a naše hodnocení

Chinese New Year

Online slot Chinese New Year se řadí mezi moderní online automaty se symboly zvířat. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,02 Kč a maximum je 15 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií.

Price: 0.02

Price Currency:

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3
DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY

You must be logged in to post a comment Login

NAPSAT KOMENTÁŘ

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Na zkoušku