Sociální sítě

Novinky

Vstupní bonusy od Tipsportu

Sázkové kanceláře přitahují nové hráče výhodnými vstupními bonusy, což je opravdu velmi atraktivní nabídka! Po dokončení registrace získáte bonus 150 korun od sázkové společnosti Tipsport a můžete za ně okamžitě roztočit válce hracího automatu. Jak dokončit registraci v online kasinu Tipsport Vegas a získat další zajímavé bonusy?

Ostatní bonusy

Registrační bonus je první bonus, který obdržíte a můžete jej získat velmi rychle a snadno. Musíte pouze vyplnit své osobní údaje během registračního procesu sázkové kanceláře Tipsport, ověřit svou totožnost prostřednictvím banky a 150 Kč bude okamžitě připsáno na Váš hráčský účet. Dalším bonusem, který lze získat, je bonus za první vklad neboli vkladový bonus, který může atakovat hranici až 5 000 korun! Záleží pouze na částce, kterou jste poprvé vložili na hráčský účet. Pro získání bonusu je nutné protočit 30násobek vkladu do 30 dnů. Každý hráč může tyto dvě odměny bohužel získat pouze jednou.

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Sazka

Sazka sázková kancelář

Aktuálně nabízejí Sazka Hry novým příznivcům vstupní bonus Sazka až 5 300 Kč! Za první klad je možné získat až 5 000 Kč a 300 Kč za dokončení a ověření registrace.

Sazka Hry - Získat bonus 5 300 Kč

Téma Automatů

Štítky

Vybrané automaty

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Novinky